Regulamin

KOREANKA.PL

Regulamin obowiązujący od 12.04.2017.

 

Witajcie użytkownicy serwisu KOREANKA.PL. Chcemy abyście zapoznali się z regulaminem naszej strony i poznali swoje oraz nasze prawa użytkowania dlatego przygotowaliśmy dla was ninejszy regulamin. :)

 

 

POSTANOWIENIA OGÓLNE

Ninejszy regulamin jest umową między użytkownikiem, a administratorem strony. Użytkownik rejestrując konto w naszym serwisie przyjmuje do wiadomości, że przeczytał, zrozumiał i zgodził się na warunki związane z ninejszą umową. Jeśli zaś użytkownik nie chce wyrazić zgody na tę umowę to powinien opuścić tę stronę jak najszybciej.

 

Dostęp do konta

Za naruszenie regulaminu strony lub z innego dowolnego powodu możemy zablokować, zawiesić lub usunąć treść dodaną przez użytkownika, która zawiera niecenzuralne treści lub odnośniki do takich treści. Listę zakazanych treści można znaleźć w Polityce Treści.

 

Ponadto KOREANKA.PL służy jedynie do użytku osobistego i zabronione jest wrzucanie treści łamiących prawo oraz podszywanie się pod innego użytkownika lub prawdziwą osobę.

 

Rozrywka

Nasza strona ma być miejscem rozrywkowym, a administratorzy nie ponoszą odpowiedzialności za podjmowanie decyzji na podstawie czegoś, co przeczytasz lub zobaczysz na stronie KOREANKA.PL.

 

Rynek

KOREANKA.PL nie jest miejscem dla jakichkolwiek towarów lub usług. Aczkolwiek na naszej stronie możesz znaleźć oferty handlowe lub link do takich ofert innych firm zewnętrznych. Należy zapamiętać, że strona KOREANKA.PL nie jest stroną, która oferuje produkty za pieniądze, ani nie ponosi odpowiedzialności za dokonane transakcje z osobami trzecimi. Z tego powodu wszelkie transakcje, które podejmujesz z innymi użytkownikami, są wyłącznie twoją odpowiedzialnością.

 

Konto

Aby zostać oficialnym użytkownikiem strony KORENKA.PL, musisz utworzyć konto, które zawiera nazwę użytkownika, hasło oraz adres e-mail na który w przyszłości możesz zażądać zmiany hasła. Oczywiście naszą stonę można przeglądać również bez tworzenia konta, aczkolwiek większość grup lub kategorii wymaga zarejestrowanego konta.

Użytkownik ponosi pełną odpowiedzialność za swoje konto i informacje związane z jego kontem oraz wszystkim co dzieje się na jego koncie.

 

Donacje

Nasza strona przyjmuje donacje, które pomagają nam w rozwoju naszego serwisu KOREANKA.PL.

 

Nasza Treść

KOREANKA.PL zawiera grafikę, tekst, zdjęcia, obrazy, filmy, wideo, audio, oprogramowanie strony oraz kod źródłowy, które są chronione prawami własności intelektualnej.

 

Treść Użytkownika

Zachowujesz prawa do treści chronionych prawem autorskim lub informacji, które dodajesz do strony KOREANKA.PL (Zawartość użytkownika), z wyjątkiem przypadków podanych poniżej.

 

1. Przesyłając treść do KOREANKA.PL, przyznajesz nam bezpłatną, wieczystą, nieodwołalną, niewyłączną, nieograniczoną, ogólnoświatową licencję na odtworzenie, przygotowanie utworów pochodnychm, rozprowadzanie kopii, wykonywanie lub publiczne wyświetlanie zawartości użytkownika w dowolnym środowisku i w dowolnym celu, w tym w celach komercyjnych oraz upoważniających do tego.

2. Zgadzasz się, że masz prawo dodawać coś, co zamieszczasz, a treść użytkownika nie narusza praw autorskich, znaków towarowych, tajemnic handlowych ani jakichkolwiek innych osobistych lub prawnych praw innych stron.

 

Odpowiedzialność Użytkownika

Każdy użytkownik oświadcza, że jest świadomy tego co wrzuca do serwisu KOREANKA.PL i oświadcza, że bierze odpowiedzialność za swoje czyny. Serwis KOREANKA.PL nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści dodanych przez użytkownika.

 

Linki i Strona

KOREANKA.PL to miejsce z wieloma hiperlinkami innych stron lub firm zamieszczanych przez innych użytkowników. Nasz serwis nie ponosi odpowiedzialności za wstawiane linki, zdjęcia, filmy oraz wszelkie inne zawartości użytkownika. Użytkownik wyraża samodzielną odpowiedzialność za linki, zdjęcia, filmy oraz jakiekolwiek treści, które publikuje. A niniejsza umowa ani nasza polityka prywatności nie dotyczy żadnej zawartości na innych stronach internetowych związanych z tymi linkami. Aby zrozumieć swoje prawa należy zapoznać się z warunkami i polityką prywatności tych witryn.

 

 

REGULAMIN STRONY

1. Rejestrując się na stronie KOREANKA.PL akceptujesz ninejszy REGULAMINPolitykę Treści oraz Politykę Prywatności.

2. Każdy użtykownik może dołączyć lub stworzyć własną grupę na której mogą być dodatkowe regulaminy grup, a użytkownik, który stworzy grupę zostaje automatycznie jej administratorem i odpowiada za treści znajdujące się na jego grupie.

3. Administrator grupy może zarządzać członkami grupy i wybierać administratorów lub moderatorów grupy.

4. Na naszej stronie jest całkowity zakaz spamu, a nie dostosowanie się do tego punktu może grozić utratą lub zablokowanym kontem.

5. Dokonując rejestracji na stronie zezwalasz na możliwość otrzymywania wiadomości na temat strony na twój adres e-mail.

6. Główni administratorzy strony nie odpowiadają za treści jakie udostępniają użytkownicy w serwisie. Jednocześnie zastrzegając prawo do ich edycji lub usunięcia.

7.  Treści dodawane przez użytkownika nie mogą zawierać informacji: uznanych powszechnie za naganne moralnie i sprzecznych z polskim jak i międzynarodowym prawem, naruszających zasady powszechnie uznawane przez społeczność intenetową, obraźliwych, porograficznych (z wyjątkiem grup), zawierającyh groźby, nawołujące do ksenofobii, rasizmu, antysemityzmu, konfliktów między narodami, nienawiści.

8. Zakazuje się rozpowszechniania nielegalnego oprogramowania.

9. Każdy link, zdjęcie lub inne znalezisko powinno zostać dodane w odpowiedniej kategorii lub grupie.

10. Wrzucanie skróconych linków jest zabronione.

11. Jeśli grupa zawiera treści NSFW, nagości lub pornografi w tytule grupy należy dodać w nawiasie (NSFW) lub (+18).

12. Każdy użytkownik może posiadać tylko jedno konto na stronie, a jeśli użytkownik będzie chciał zrobić nowe konto należy w skontaktować się z administratorem lub moderatorem strony.

13. Avatary mogą mieć rozmiar maksymalnie 1500x1500. Avatary zostają automatycznie pomniejszane.

14. Avatary nie mogą zawierać treści zakazanych przez Polskie i międzynarodowe prawo oraz obrazków NSFW.

15. Limit dodawanych zdjęć do jednego wpisu to 10 zdjęć, a każde zdjęcie może mieć maksymalnie 370kb.

16. Jako, że w regulaminie mogą znaleźć się luki administrator może zmienić zasady użytkowania oraz regulamin w dowolnym momencie.